Kurumsal

SİGORTA BORSASI

2009 yılında başladığımız sigortacılık yolculuğumuza siz sevgili sigortalı dostlarımızın da desteğiyle devam etmekteyiz. Sektör tecrübemizi sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmek ve sigortalılarımızla ve uzman personel kadromuzla ihtiyaçlarınıza güncel ve sonuca götüren çözümler üretmek asli görevimiz. Tecrübelerimizi sizlere faydalı hale getirmeye çalışırken aynı zamanda amatör ruhumuzu da kaybetmeden sizlere fayda sağlayacak edinimler kazanmak çalışma amacımızın en temel taşı.

Bu bağlamda siz sevgili sigortalı dostlarımızın ve sektörümüzün de bağlantılı olduğu çalışma arkadaşlarımızın da faydalanabileceği yenilikçi yaklaşımımızla fark yaratmaya ve öncü olmaya gayret göstermekteyiz.

Devam etmekte olan 2017 dönemi ve yeni başlangıçlarla dolu 2018 döneminde de Sigortalı dostlarımıza hizmet vereceğimiz 24 saat kesintisiz sigorta danışmanlığını yapmak ve bağlı olduğumuz şirketlerdeki servis ağı ile ilgili bilgileri paylaşmak ve gerektiğinde yol yardım hizmetlerini ve ikame araç yönlendirmelerini de yapmak ve bununla beraber hizmet verdiğimiz diğer bütün branşlarda sizlere çözümler üretmek için YANINIZDAYIZ.

ALINTERİNİZ EMANETİMİZDİR…!

Bizimle iletişime geçin!

Gönder

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

SİGORTA BORSASI birçok sigorta şirketini eş zamanlı olarak sorgular ve ihtiyacınıza uygun en iyi teklifleri getirir.